BABL FLMBABL FLM : Tantm Filmi, Reklam Filmi konularnda uzmanlam reklam ajans. Babil Film. www.babilfilm.netBABL FLM
Tantm Filmi, Reklam Filmi konularnda uzmanlam reklam ajans. Babil Film. www.babilfilm.net

EKP:

Hakan Kzltan

Anadolu Üniversitesi letiim Fakültesi Basn Yayn Bölümünden mezun oldu. Lisans örenimi boyunca ANFO (Anadolu Üniversitesi Fotorafçlk Klubü) yönetim kurulunda aktif olarak çalt. 2010'da Babil Film'i kurdu. Babil Film'de görüntü yönetmenlii ve yapmclk yapyor. 
 

Buket Öngen

 lkörenimini TED Ankara Kolejinde, liseyi Antalya Anadolu Lisesinde tamamladktan sonra Yeditepe Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden dereceyle mezun oldu. Bitirme projesi olan ksa filmi “Kontrol” ile Antalya Altn Portakal, Adana Altn Koza, Akbank Ksa vb. gibi ulusal ve uluslararas film festivallerinde yarma seçkisine seçildi. Reklam sektöründe kurgu operatorü-editorü ve yardmc yönetmen olarak çalt. 2010'da Babil Filmi kurdu.

Murat Volkan

stanbul Üniversitesi Radyo Tv Sinema bölümünü bitirdi. Lisans eitimi srasnda yüzden fazla ksa filmde görev ald. Kurgucu, kameraman ve kç olarak pek çok alanda çaltktan sonra 2005’te 2D ve 3D animasyon yapmaya balad. Reklam filmleri, tv jenerikleri, medikal animasyonlar ve sunum filmleri hazrlad. Halen Motion Graphics Artist ve illustrator olarak çalmakta.

 

 

 Adres           : Moda Cad.  59 / 4  Moda Kadköy / STANBUL
 Telefon      : 0 216 449 24 90
 Gsm           : 0 555 711 96 44
 E-mail         : info@babilfilm.net

www.babilfilm.net