Çamlıca Spor



Kulüp Adı : ÇAMLICA Resmi Adı : ÇAMLICA SPOR KULÜBÜ Telefonu : 2164617901 Faks : 2164617911 Telefonu : İl : İSTANBUL İlçe : ÜSKÜDAR Web Adresi : Adresi : SARIGAZİ CAD. NO:1 BULGURLU


Çamlıca Spor

Kulüp Adı :    ÇAMLICA
Resmi Adı :    ÇAMLICA SPOR KULÜBÜ
Telefonu :    2164617901
Faks :    2164617911
Telefonu :    
İl :    İSTANBUL
İlçe :    ÜSKÜDAR
Web Adresi :    
Adresi :    SARIGAZİ CAD. NO:1 BULGURLU

1. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    25.08.2013    18:00    ÇAMLICA     -    BEZİRGANBAHÇE    2    0
2. Hafta    BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI    31.08.2013    17:00    TUNASPOR     -    ÇAMLICA    3    0
3. Hafta    YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI    08.09.2013    17:00    ÇAMLICA     -    YEŞİLESENYURT    0    3
5. Hafta    PAŞABAHÇE STADI    22.09.2013    15:30    PAŞABAHÇE     -    ÇAMLICA    3    0
6. Hafta    YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI    28.09.2013    15:15    ÇAMLICA     -    T.TAYFUN    0    2
7. Hafta    BAKIRKÖY BELEDİYE SAHASI    03.10.2013    15:00    1907 A.Ç.ÇEŞME     -    ÇAMLICA    1    4
8. Hafta    YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI    06.10.2013    15:00    ÇAMLICA     -    NİŞANTAŞI    1    3
9. Hafta    NAMIK SEVİK STADI    12.10.2013    14:30    VARDAR     -    ÇAMLICA    3    2
10. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    20.10.2013    14:30    ÇAMLICA     -    KOCASİNAN    0    1
11. Hafta    KARTAL YUNUS SAHASI    26.10.2013    14:30    KARTAL ÇAVUŞOĞLU     -    ÇAMLICA    0    3
12. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    03.11.2013    14:15    ÇAMLICA     -    BATI TRAKYA    2    2
13. Hafta    ARNAVUTKÖY BELEDİYE SAHASI    09.11.2013    14:15    BOLLUCA     -    ÇAMLICA    1    2
14. Hafta    HALKALI ETAP STADI    17.11.2013    14:15    BEZİRGANBAHÇE     -    ÇAMLICA    4    6
15. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    23.11.2013    12:30    ÇAMLICA     -    TUNASPOR    0    2
16. Hafta    ESENYURT BELEDİYE STADI    01.12.2013    14:15    YEŞİLESENYURT     -    ÇAMLICA    1    0
18. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    07.12.2013    14:15    ÇAMLICA     -    PAŞABAHÇE    2    2
19. Hafta    BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE SAHASI    16.12.2013    14:00    T.TAYFUN     -    ÇAMLICA    3    1
20. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    21.12.2013    14:15    ÇAMLICA     -    1907 A.Ç.ÇEŞME    3    3
21. Hafta    FERİKÖY STADI    29.12.2013    14:15    NİŞANTAŞI     -    ÇAMLICA    3    1
22. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    01.01.2014    14:00    ÇAMLICA     -    VARDAR    0    1
22. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    01.01.2014    14:00    ÇAMLICA     -    VARDAR    0    1
23. Hafta    KOCASİNAN SAHASI    04.01.2014    14:15    KOCASİNAN     -    ÇAMLICA    3    4
24. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    12.01.2014    14:30    ÇAMLICA     -    KARTAL ÇAVUŞOĞLU    0    1
25. Hafta    MERKEZEFENDİ STADI    18.01.2014    14:30    BATI TRAKYA     -    ÇAMLICA    0    2
26. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    23.01.2014    14:30    ÇAMLICA     -    BOLLUCA    1    1
U-13 Ligi
     33.GRUP
2. Hafta    ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI    31.03.2014    10:00    ÇAMLICA     -    ÇAKMAKSPOR    2    0
3. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    05.04.2014    10:30    ÇAMLICA     -    KARABEKİRSPOR          
U-14 Ligi
     30.GRUP
1. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    28.12.2013    12:30    ÇAMLICA     -    İSTANBUL KARTAL BLD    3    1
2. Hafta    SPOR AKADEMİSİ SAHASI    05.01.2014    13:00    ÜSKÜDAR SALACAK     -    ÇAMLICA    0    9
3. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    11.01.2014    09:00    ÇAMLICA     -    SARIGAZİ    4    1
4. Hafta    SARIGAZİ STADYUMU    19.01.2014    14:30    İÇERENKÖY İ.Y.     -    ÇAMLICA    1    4
5. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    25.01.2014    10:45    ÇAMLICA     -    PENDİK DOĞAN    4    1
6. Hafta    SULTANBEYLİ 75. YIL STADI    30.01.2014    14:30    SULTANBEYLİ BLD.     -    ÇAMLICA    3    1
7. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    02.02.2014    09:00    ÇAMLICA     -    CEVİZLİ KÜLTÜR    10    2
8. Hafta    KARTAL YUNUS SAHASI    08.02.2014    10:45    İSTANBUL KARTAL BLD     -    ÇAMLICA    5    2
9. Hafta    SPOR AKADEMİSİ SAHASI    16.02.2014    12:30    ÇAMLICA     -    ÜSKÜDAR SALACAK    8    0
10. Hafta    SARIGAZİ STADYUMU    22.02.2014    11:00    SARIGAZİ     -    ÇAMLICA    2    5
11. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    02.03.2014    10:00    ÇAMLICA     -    İÇERENKÖY İ.Y.    5    1
12. Hafta    DOLAYOBA SAHASI    08.03.2014    13:30    PENDİK DOĞAN     -    ÇAMLICA    0    3
13. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    18.03.2014    15:00    ÇAMLICA     -    SULTANBEYLİ BLD.    0    3
13. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    13.03.2014    15:00    ÇAMLICA     -    SULTANBEYLİ BLD.    0    3
14. Hafta    MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI    20.03.2014    15:00    CEVİZLİ KÜLTÜR     -    ÇAMLICA    1    8
U-15 Ligi
     26.GRUP
1. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    22.09.2013    11:30    MODAFEN     -    ÇAMLICA    0    3
2. Hafta    DUDULLU STADI    28.09.2013    13:00    ÇAMLICA     -    KURTKÖYSPOR    1    1
3. Hafta    ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI    06.10.2013    11:30    KARABEKİRSPOR     -    ÇAMLICA    0    10
4. Hafta    YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI    09.10.2013    15:00    ÇAMLICA     -    ACIBADEM ÜSKÜDAR    3    1
6. Hafta    KAYNARCA SAHASI    20.10.2013    11:00    AYDINLISPOR     -    ÇAMLICA    1    6
7. Hafta    SPOR AKADEMİSİ STADI    26.10.2013    09:00    ÇAMLICA     -    GÜMÜŞSUYU    3    0
9. Hafta    PENDİK KURTKÖY SAHASI    09.11.2013    14:00    KURTKÖYSPOR     -    ÇAMLICA    0    1
10. Hafta    DUDULLU STADI    17.11.2013    12:30    ÇAMLICA     -    KARABEKİRSPOR    11    1
11. Hafta    FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI    23.11.2013    11:00    ACIBADEM ÜSKÜDAR     -    ÇAMLICA    0    4
13. Hafta    FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI    07.12.2013    11:00    ÇAMLICA     -    AYDINLISPOR    6    3
14. Hafta    SPOR AKADEMİSİ SAHASI    15.12.2013    14:15    GÜMÜŞSUYU     -    ÇAMLICA    2    2
U-16 Ligi
     34.GRUP
1. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    21.12.2013    12:30    ÇAMLICA     -    1453 MALTEPE GENÇLİK    8    1
2. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    29.12.2013    12:00    MODAFEN     -    ÇAMLICA    2    0
3. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    04.01.2014    10:45    ÇAMLICA     -    ATAŞEHİR ÇAMOLUK    6    0
4. Hafta    ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI    12.01.2014    12:30    ÜSKÜDAR SALACAK     -    ÇAMLICA    2    3
5. Hafta    ÇAKMAK SAHASI    18.01.2014    14:30    ÇAKMAKSPOR     -    ÇAMLICA    1    0
6. Hafta    SPOR AKADEMİSİ STADI    26.01.2014    10:45    ÇAMLICA     -    KOZYATAĞI    3    1
7. Hafta    KARTAL YUNUS SAHASI    01.02.2014    10:45    İSTANBUL ALTINORDU     -    ÇAMLICA    0    2
8. Hafta    MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI    09.02.2014    10:45    1453 MALTEPE GENÇLİK     -    ÇAMLICA    0    10
9. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    13.02.2014    14:30    ÇAMLICA     -    MODAFEN    2    4
10. Hafta    MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI    15.02.2014    12:30    ATAŞEHİR ÇAMOLUK     -    ÇAMLICA    1    5
11. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    23.02.2014    10:45    ÇAMLICA     -    ÜSKÜDAR SALACAK    4    0
12. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    01.03.2014    13:30    ÇAMLICA     -    ÇAKMAKSPOR    0    1
13. Hafta    İÇERENKÖY SAHASI    09.03.2014    11:00    KOZYATAĞI     -    ÇAMLICA    0    3
14. Hafta    KAVACIK STADI    15.03.2014    11:00    ÇAMLICA     -    İSTANBUL ALTINORDU    1    2
U-17 Ligi
     32.GRUP
1. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    29.09.2013    13:00    ÇAMLICA     -    ORTADAĞSPOR    6    1
2. Hafta    ORTAÇEŞME SAHASI    05.10.2013    15:00    ORTAÇEŞME     -    ÇAMLICA    2    1
3. Hafta    SPOR AKADEMİSİ STADI    13.10.2013    12:30    KİRAZLITEPE     -    ÇAMLICA    0    0
4. Hafta    ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI    19.10.2013    12:30    ÇAMLICA     -    GİRNE GENÇLİK    3    0
5. Hafta    PENDİK KURTKÖY SAHASI    27.10.2013    14:00    KURTKÖYSPOR     -    ÇAMLICA    1    0
6. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    02.11.2013    12:30    ÇAMLICA     -    İSTANBUL KARTAL BLD    3    1
7. Hafta    KARTAL YUNUS SAHASI    10.11.2013    14:15    İSTANBUL ALTINORDU     -    ÇAMLICA    0    0
8. Hafta    SULTANBEYLİ 75. YIL STADI    13.11.2013    14:15    ORTADAĞSPOR     -    ÇAMLICA    1    5
9. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    16.11.2013    14:15    ÇAMLICA     -    ORTAÇEŞME    4    1
10. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    24.11.2013    14:15    ÇAMLICA     -    KİRAZLITEPE    3    0
11. Hafta    MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI    30.11.2013    12:30    GİRNE GENÇLİK     -    ÇAMLICA    1    1
12. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    08.12.2013    10:45    ÇAMLICA     -    KURTKÖYSPOR    2    0
13. Hafta    BULVAR STADI (MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI)    14.12.2013    09:30    İSTANBUL KARTAL BLD     -    ÇAMLICA    1    0
14. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    22.12.2013    10:45    ÇAMLICA     -    İSTANBUL ALTINORDU    0    5
U-19/1
     20.GRUP
1. Hafta    SPOR AKADEMİSİ STADI    11.01.2014    09:00    SULTANTEPE     -    ÇAMLICA    1    1
2. Hafta    SPOR AKADEMİSİ STADI    19.01.2014    11:30    ÇAMLICA     -    MODAFEN    1    3
3. Hafta    BULVAR STADI (MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI)    25.01.2014    10:00    K.BULVARSPOR     -    ÇAMLICA    4    0
4. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    02.02.2014    14:30    ÇAMLICA     -    İÇERENKÖY İ.Y.    1    1
5. Hafta    SULTANBEYLİ BLD. SAHASI    08.02.2014    14:30    SULTANBEYLİ BLD.     -    ÇAMLICA    1    0
6. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    16.02.2014    14:30    ÇAMLICA     -    ANADOLU HİSARI    4    0
7. Hafta    BULVAR STADI (MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI)    22.02.2014    14:30    MARMARA KARAYOLLARI     -    ÇAMLICA    1    4
8. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    02.03.2014    15:15    ÇAMLICA     -    SULTANTEPE    12    0
9. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    05.03.2014    15:00    MODAFEN     -    ÇAMLICA    1    1
10. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    08.03.2014    13:00    ÇAMLICA     -    K.BULVARSPOR    0    1
11. Hafta    İÇERENKÖY SAHASI    16.03.2014    15:15    İÇERENKÖY İ.Y.     -    ÇAMLICA    3    1
12. Hafta    ÇAKMAK SAHASI    22.03.2014    13:30    ÇAMLICA     -    SULTANBEYLİ BLD.    1    6
13. Hafta    ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI    31.03.2014    13:30    ANADOLU HİSARI     -    ÇAMLICA    0    8
14. Hafta    ALEMDAĞ STADYUMU    05.04.2014    12:00    ÇAMLICA     -    MARMARA KARAYOLLARI