Marmara Spor KulübüMarmara Spor Kulübü 0216 308 36 00


Marmara Spor Kulübü

 

Misyon ve Vizyonumuz;
Neden bir araya geldiğimiz ve nasıl birarada kalmayı başarıyoruz sorusunda gizlidir.

"Devletimizin kaynaklarından faydalanarak asgari dört yıl eğitim görmüş her bir akademisyen, mesleki kariyeri boyunca en az on kişiyi spora kazandırmalı felsefesi" ile yola çıktık.

En uzun yolculukların küçük adımlarla başlayacağını bilerek sabrediyoruz. 
Nasihatten çok örnek olmayı prensip edindik. 

 

Başarımızı olimpist insanlara adıyoruz.  

 

    En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!.. 
Citius - Altius - Fortius!.. 
 

1997 yılından bu yana her yaş grubuna yönelik yüzme eğitimi veriyoruz. Modern ve hijyenik havuzlarda küçüklere ve yetişkinlere yönelik kurslar ile ileri seviyede yüzmeyüzme kursuöğrenebilir, su korkunuzu yenebilir ve tekniğinizi geliştirebilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için yüzme kursu eğitimlerimizi pedagoji gereği ayrı zamanlarda programlıyoruz. Ayrıca yüzme bilenler için yapılan antrenmanlara katılarak kondüsyon geliştirici ve/veya kilo vermeye yönelik çalışmalarda, akademisyen eğitmenlerimizin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Merkezimiz Üsküdar'da olup, kuruluşumuzdan bu yana antrenmanlarımızı İstanbul'un anadolu yakasındaki en faal olimpik yüzme havuzlarını bünyesinde barındıran ve en büyük yüzölçümüne sahip olan burhan felek yüzme havuzu ve spor kompleksinde sürdürmekteyiz. Tesis bünyesinde iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Yarı olimpik havuzun yanında tam olimpik olan Galatasaray yüzme havuzu bünyesinde, kulüp üyelerimize ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Gelen talepler doğrultusunda Ataşehir ve Ümraniye'de diğer şubelerimizi faaliyete geçirdik. Nihayetinde Anadolu yakasında en bilindik yüzme kulübü olma hedefine ulaşmış bulunmaktayız. Kulübümüz tercihen ulaşımı size en uygun olabilecek şubelerde Üsküdar, Ümraniye Çakmak ve Ataşehir Şerifali yüzme kursu ile rahatça faydalanabileceğiniz yüzme eğitim hizmeti sunmaktayız. Özel ders alarak yüzme sorunlarınızı çözebileceğiniz gibi, kesin yüzme garantisi ile kaliteli eğitimden de yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca Ataşehir bölgesinde, Yüzme haricinde Tenis kurslarına da katılıp birebir alabilirsiniz. 
 

Türkiye 1. Liginde mücadele eden Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi takımımızın genç sporcuları, bu spor sayesinde üniversite eğitimlerini spor akademilerinde sürdürebilmekte ve Milli Takım sporcusu olabilmektedirler. Eğitimini tamamlamış, yeterlilik arz eden genç üyeler takıma iştirak edebilecekleri gibi sualtı hokeyi ve sualtı ragbisi kurslarına da katılabilirler.
 

Kano sporcusu olarak başladıkları kariyerlerine Türkiye Kano Federasyonu'nda aktif görevlerde bulunarak hizmet vermiş kurucularımız tarafından gerçekleştirilen kano çalışmaları şimdilerde deniz kanosu dalında ağırlık kazanmıştır. Türkiye Kano Federasyonu faaliyet programında yer alan tüm resmi şampiyonalara düzenli olarak katılım gerçekleştiriyoruz. Çalışmalar sadece lisanslı sporculara yönelik olup kurs verilmemektedir.

 

 

AYLIK PROGRAM   [ Yetişkinler (+15 Yaş)]

Salı + Perşembe

21:00 - 22:00
( ÜST HAVUZ ! )

Çarşamba + Cuma

19:30 - 20:30
( ALT HAVUZ ! )

21:00 - 22:00
( ÜST HAVUZ ! )

Cumartesi + Pazar

19:30 - 20:30
( ALT HAVUZ ! )

21:00 - 22:00
( ÜST HAVUZ ! )

AYLIK PROGRAM  [ Küçükler ( 06 - 14 Yaş) ]

Cumartesi + Pazar

14:30 - 15:30 
( ALT HAVUZ ! )

 

 

Marmara Spor Kulübü
0216 308 36 00