Özel Hospitalium Çamlıca Hastanesi



Hospitalium Çamlıca Alemdağ Cad. No :73 Kısıklı-Üsküdar/ İSTANBUL Tel: 0216 443 71 00 (Pbx) Fax: 0216 344 13 79


Özel Hospitalium Çamlıca Hastanesi

Ülkemizde sosyal güvenlik kurumları güvence kapsamındaki hastalarımızın, ihtiyaç duydukları sağlık hizmetini, tercih ettikleri sağlık kurumlarından almalarına olanak sağlayan yasalarla beraber, sağlık hizmetini sunucularının da yoğun rekabet dönemini başlatmıştır. Kaliteye daha fazla önem vermeye başlayan sektör, tıbbi teknoloji ve yetişmiş insan gücüne üst düzeyde yatırım yapmaya devam etmektedir.

“ Sağlık Turizmi “ konusunda da önemli adımların atıldığı günümüzde, ülkemiz sağlık sektörü dünya ile yarışır düzeye gelmiştir. Global bilgi paylaşımında önemli rolü bulunan internet, tıbbi kongreler ve sağlık turizmi fuarları ile birlikte, sektörümüzü daha yakından tanıma fırsatını bulan dünya sağlık profesyonelleri, dünya standartlarımızdaki hizmetlerimizi satın alma yönündeki talepleri her geçen gün artmaktadır.

Yukarıda ifade ettiğimiz nedenlerden aldığımız şevk ile insanın en önemli değerinin insan, insanın en değerli hazinesinin de insan sağlığı olduğunun bilinciyle, bedensel ve ruhsal sağlığa yönelik hizmeti güvenilir, etik, etkin, modern ve uygun ekonomik koşullarda, hızlı ve yaygın bir şekilde topluma sunmak vizyonumuzla, güçlerimizi Hospitalium markası altında topladık.

Bugüne kadar büyük bir özveriyle çalışarak halkımıza sağlık hizmeti veren Özel Çamlıca Ömür Hastanesi ve Özel Haznedar Sağlık Hastanesi’nin işletme isimleri Hospitalium Çamlıca ve Hospitalium Haznedar olarak değiştirilmiştir.

Sağlık hizmetlerini halkın ayağına götürecek çalışmalarımızı yaparken, küresel bir hedef olan “topluma hizmet” kavramını da Hospitalium’un vazgeçilmez bir parçası haline getirme misyonumuzdan hareket ettik. Bu bağlamda Hospitalium Ümraniye ve Hospitalium Şişli’yi de hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesinin belirlenmesindeki en önemli öğe hastalarımızın memnuniyeti olacaktır.

Hospitalium Medical Group, kusursuz hasta memnuniyetini sağlayabilmek ve halkımızın her türlü sağlık ihtiyacına cevap verebilmek için her an hizmetinizdedir.



Abit BAKİSTANLI
Yönetim Kurulu Başkanı

Grubun ilk hastanesi olan Hospitalium Çamlıca, 1997 yılında İstanbul Anadolu yakası Ümraniye'de her türlü sağlık gereksinimine hizmet verebilecek kapasitede hizmete açılmıştır. Sağlığı halkın ayağına götürebilme heyecanını devam ettiren  Hospitalium Group, 2.halka olarak 2001 yılında Hospitalium Haznedar açmış , tıbbın en ileri teknolojisi ile profesyonel çalışan, idari ve medikal  kadrosu ile hizmete sunmuştur.2006 yılında grubumuz bünyesine dahil olan Hospitalium Şişli ve Hospitalium Ümraniye ile küresel hedefimiz olan toplumsal sağlık hizmetini ülke genelinde yayabilme isteği Şişli ve Ümraniye bölgelerinde sürdürmeye devam edecektir.