Özel Medicana Hospital ÇamlıcaÖzel Medicana Çamlıca Hastanesi Telefon: 444 63 34 Adres: Alemdağ Caddesi No: 85 Üsküdar / İstanbul www.medicana.com.tr


Özel Medicana Hospital Çamlıca

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commission International Accreditation (JCI) tarafından da denetlenen Medicana Sağlık Grubu olarak en büyük idealimiz, Avrupa Birliği standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Yüzünüzdeki gülümsemeyi çoğaltmak ve daim kılmak için çalışan Medicana Sağlık Grubu; Çamlıca, Bahçelievler, Avcılar’daki genel hastanelerimiz, Medicana Bahçelievler Diş, Çiftehavuzlar Diş ve tüm branşların yanı sıra öncelikli onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, transplantasyon, tüp bebek merkezleri ile hizmet veren Medicana International İstanbul, Medicana International Ankara ve Medicana Samsun Hastanemiz ile daha da büyüyor, yaygınlaşıyor. Yüzünüzdeki gülümsemeyi daim kılmak için çalışmalarımız devam edecek. Sağlıklı, kaliteli ve güzel bir yaşam dileğiyle...

HASTANELERİMİZ

Medicana Avcilar 1995
Medicana Camlica 1999
Medicana Bahcelievler 2003
Medicana International Istanbul 2008
Medicana International Ankara 2008
Medicana Diş 2007
Medicana International Samsun 2011
Medicana Diş Çiftehavuzlar 2011
TOPLAM

1170 yatak sayısı
110.000 m2
Yıllık rakamlar

1.000.000 ayakta hasta
150.000 yatan hasta
MEDICANA HASTANELERİ GÜNCEL OPERASYON RAKAMLARI

3.300 Ortopedik ameliyat
3000 Ürolojik ameliyat
500 böbrek nakli
200 Karaciğer nakli
500 Estetik ve rekonstrüktif cerrahi
15000 Angio
4,000 Girişimsel Kardiyolojik operasyon
4,000 Kalp ameliyatı
Neden Medicana Hastaneleri

Kapsamlı Sağlık Hizmetleri
Profesyonel Yönetim
Hasta memnuniyeti (92%)
Uzmanlık (20 yıllık deneyim)
Hasta konforu
Hasta memnuniyeti çalışmaları ( CRM vs)
Ulusal ve uluslararası anlaşmaları
Eğitim ve kalite çalışmaları, Bilimsel çalışmalar
Sosyal sorumluluk çalışmaları


MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ

12 Mayıs 2007’ den itibaren hizmet vermektedir.
30.000 m2 kapalı mekana sahiptir.
109 standart hasta odası, 5 VIP hasta odası, 1 CIP hasta odası bulunmaktadır.
14 yataklı Genel yoğun bakım’ da, bağışıklık sistemi zayıflamış hastaların takip edilebileceği 2 adet basınç ayarlı izolasyon odası da bulunmaktadır.
7 yataklı Koroner yoğun bakım ünitesi
13 yataklı KVC yoğun bakım’ da, bağışıklık sistemi zayıflamış hastaların takip edilebileceği 2 adet basınç ayarlı izolasyon odası da bulunmaktadır.
2’ si KVC olmak üzere 8 adet ameliyathane bulunmaktadır.
Yüksek Enerjili Lineer Hızlandırıcı, Tek Enerjili Lineer Hızlandırıcı, HDR ( Yüksek Doz Verimli ) Brakiterapi, Simülatör, PET- CT, Radyoterapi Network Sistemi, Üç Boyutlu Tedavi Planlama Sistemi cihazları Medicana International İstanbul Radyasyon onkolojisi bölümünde kullanılmaktadır.
Medicana International İstanbul Tüm tıbbi birimlerin yanı sıra,Tıbbi ve Radyasyon Onkolojisi bölümlerimizden oluşan Kanser Merkezimiz, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi ünitelerimiz, Tüp Bebek, Diyaliz merkezleri, gelişmiş cihazlarımızın yer aldığı tanı ünitelerimiz ile de desteklenmektedir.


MEDICANA INTERNATIONAL ANKARA HASTANESİ

6 Kasım 2008’ den itibaren hizmet vermektedir.
20.000 m2 kapalı mekana sahiptir.
105 standart hasta odası, 8 VIP hasta odası, 2 CIP hasta odası bulunmaktadır.
14 yataklı Genel yoğun bakım’ da, bağışıklık sistemi zayıflamış hastaların takip edilebileceği 2 adet basınç ayarlı izolasyon odası da bulunmaktadır.
4 yataklı Koroner yoğun bakım ünitesi
9 yataklı KVC yoğun bakım’ da, bağışıklık sistemi zayıflamış hastaların takip edilebileceği 1 adet basınç ayarlı izolasyon odası da bulunmaktadır.
7 adet ameliyathane bulunmaktadır.
Yüksek Enerjili Lineer Hızlandırıcı, Tek Enerjili Lineer Hızlandırıcı, HDR ( Yüksek Doz Verimli ) Brakiterapi, Simülatör, PET- CT, Radyoterapi Network Sistemi, Üç Boyutlu Tedavi Planlama Sistemi cihazları Medicana International Ankara Radyasyon onkolojisi bölümünde kullanılmaktadır.
Medicana International Ankara Tüm tıbbi birimlerin yanı sıra, Tıbbi ve Radyasyon Onkolojisi bölümlerimizden oluşan Kanser Merkezimiz, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi ünitelerimiz, Tüp Bebek, Diyaliz merkezleri, gelişmiş cihazlarımızın yer aldığı tanı ünitelerimiz ile de desteklenmektedir.


MEDICANA AVCILAR HASTANESİ

1995’de kuruldu,
9 bin metrekare kapalı alana sahip,
100 yataklı,
Tam teşekküllü 4 ameliyathane,
15 yataklı yoğun bakım ünitesi.


MEDICANA BAHÇELİEVLER HASTANESİ

2003’de kuruldu,
10 bin metrekare kapalı alana sahip,
110 yataklı,
Tam teşekküllü 5 genel ameliyathane,
9 yataklı genel yoğun bakım ünitesi,
11 yataklı Kalp-Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi,
25 yataklı Diyaliz Ünitesi.


MEDICANA ÇAMLICA HASTANESİ

1999’da kuruldu,
17 bin metrekare kapalı alana sahip,
150 yataklı,
2 anjiyografi ünitesi,
3 kalp ve damar cerrahisi ameliyathanesi,
7 genel ameliyathane,
36 yataklı yoğun bakım ünitesi,
40 yataklı bir hemodiyaliz merkezi.

 

Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş

Çalışma Saatleri:

Pazartesi: 09:00-19:00

Salı:  09:00-19:00

Çarşamba: 09:00-19:00

Perşembe: 09:00-19:00

Cuma:09:00-19:00

Cumartesi: 09:00-18:00

Pazar: Kapalı

Hakkımızda;

Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş Kliniği, 01 Aralık 2007 tarihinde açılarak, İstanbulluların hizmetine girmiştir. Dünya standartlarına paralel çalışan, bilimsel araştırmalarıyla adından söz ettiren klinik, uzman ve akademik bir kadroya sahiptir. Hastaların tedavilerinde ileri teknoloji kullanılarak, en üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlanması amaçlanmaktadır. Medicana Bahçelievler Diş Kliniğinde tam steril koşullarda çalışılmaktadır.

Hastaların diş hekimliği teknolojisinin en son gelişmelerinden yararlanması ve ağız diş sağlığı hizmetlerinin daha yaygın olarak hastalara sunulması amacıyla yola çıkan Medicana Bahçelievler Hastanesi Diş Kliniği, hafta içi 09:00-19:00; hafta sonu (Cumartesi) 09:00-18:00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Adres ; Bahçelievler Merkez, Eski Londra Asf Cd No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İletişim  ; 0.531.395 70 30

HİZMETLERİMİZ

 • Oral Diagnoz ve Radyoloji
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Çene Eklemi Hastalıkları ve Tedavisi
 • İmplantoloji
 • Dental Lazerle Tedavi
 • Dental Kozmetik - Beyazlatma
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Periodontoloji
 • Protez
 • Endodonti
 • Estetik Dolgu Tedavileri
 • Pedodonti
 • Ortodonti
 • Ağız Kokusu Tedavileri

 

Medicana Samsun

Medicana Sağlık Grubu ve Borsan Grup ortaklığı ile hayata geçirilen Medicana 2011 Ağustos ayında açıldı. 70 milyon dolarlık yatırım değeri bulunmaktadır. 30 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen ve 220 yatak kapasitesi bulunan Medicana Samsun Hastanesi olarak 2011 yılı Ağustos ayında 610 çalışanıyla faaliyete geçti. Medicana Samsun Hastanesi, Samsun, bölge illeri ve çevre ülkelere, Türkiye'nin alanlarındaki uzman doktorlarıyla gelişmiş sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyor. Kuruluşundan beri, sadece Samsun'a değil, bölge iller ve çevre ülkeleri göz önünde tutularak hayata geçirilen bu proje; 'sağlık turizmi'nin Samsun'da gelişmesinin de öncüsü olmayı hedefliyor.

 

MEDİCANA DİŞ Çiftehavuzlar

Medicana Sağlık Grubu, 2007 de Bahçelievler Haznedar’da açtığı ilk diş merkezinin ardından, ikinci ağız diş sağlığı merkezini Kadıköy Çiftehavuzlar’da hayata geçirdi. Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili her türlü tanı ve tedavinin gerçekleştiği ve diş hekimliğinin bütün ihtisas dallarının aynı çatı altında toplandığı Medicana Diş Çiftehavuzlar; ağız – diş - çene cerrahisinden proteze, implant ve ortodontiden estetik çene cerrahisine kadar pek çok alanda Anadolu yakasında 365 gün/ 24 saat komple hizmet sunuyor.

Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi
İmplantoloji
Estetik Diş Hekimliği
Ortodonti
Periodontoloji
Endodonti
Pedodonti
Protez
Diş Beyazlatma
Lazer Tedavisi
Genel Anestezi
Bilinçli Sedasyon


Telefon    :    0216 522 60 00    
Faks    :    
Adres    :    Alemdağ cad. No:113 34767 Üsküdar / İstanbul