Üsküdar Haber



Yetkili Kişi : Turhan BAL Adres: Kassem Çeşme Sk. Üsküdar Kapalı Çarşı No: 112 Telefon: 0 (542) 390 35 25 - 0(535) 357 57 70 - 0(535) 029 08 97 Web Adresi: http://www.uskudarhaber34.com E-Posta: uskudarhaber.net@gmail.com


Üsküdar Haber

UskudarHaber.com Hakkında

UskudarHaber.com, Üsküdar ili ve ilçeleri hakkında en güncel haberlerin yayınlandığı bir haber sitesidir. Üsküdar il, ilçe ve köylerinde meydana gelen türlü gelişme UskudarHaber.com tarafından en hızlı şekilde ziyaretçilere ulaştırılmaktadır.

UskudarHaber.com'da güncel haberlerin yanı sıra, Üsküdar ilindeki hastane ve doktor bilgileri, Üsküdar ilindeki her türlü etkinlikler, Üsküdar sinemalarında yayınlanan filmler ve seans bilgileri, Üsküdar ilindeki şairler ve şiirleri, Üsküdar halkının ihtiyacı olacak önemli telefonlar ve internet adresleri, gelecek 7 günün hava durumu bilgisi ve bir aylık namaz vakitleri tablosu bulunmaktadır. Bu yönüyle UskudarHaber.com, Üsküdar halkının ihtiyacı olan her türlü bilgiyi tek adreste toplayarak, ziyaretçilerine aradıkları bilgiyi hemen bulma konusunda kaliteli bir hizmet vermektedir.

UskudarHaber.com'da bulunan fikir paylaşımları bölümünde Üsküdar halkı gerek belediye ve milletvekilleri konusunda, gerek Üsküdar esnafı hakkında, gerekse diğer konu başlıkları hakkında hem fikrini paylaşma, varsa şikayetlerini yazma ve diğer Üsküdarli'lerin görüşlerini öğrenme fırsatı elde etmektedir.

UskudarHaber.com sadece Üsküdar halkına değil, Üsküdar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere, Üsküdar'i ziyarete geleceklere veya Üsküdar'i merak edenlere de hitap etmektedir. Üsküdar ilinin tarihi, coğrafi durumu, kültürel yapısı, gezilecek yerleri ve gelenek görenekleri hakkındaki bilgiler de sitemizde bulunmaktadır.