Özel Sante Onkoloji MerkeziAdres: Fahrettin Kerim Gökay Cad., No. 13 34662, Altunizade - İstanbul Tel: +90 216 651 97 60 Faks: +90 216 651 97 59


Özel Sante Onkoloji Merkezi

1980 yılından beri Türkiye'de radyoterapi konusunda deneyim kazanmış kurucularımız; radyoterapi cihazları temini, teknik destek, onkoloji merkezleri kurulumu ve işletilmesi alanında hizmet veren 3 firma ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

• İnteraktif Sistemler A.Ş.
• Genatom International
• Sante Sağlık Hizmetleri

İnteraktif Sistemler A.Ş., hem Sante bünyesinde hem de bugüne kadar satışını gerçekleştirmiş olduğumuz cihazlara teknik ve yedek parça desteği sağlamaktadır. Türkiye Atom Enerjisi Kurumu'ndan lisanslı olan İnteraktif A.Ş., Amerika, Fransa ve Almanya'da radyoterapi alanındaki gelişmeleri ve üretilen ekipmanları yakından izleyerek, kurduğu merkezlerin bu teknolojilerden yararlanmasını sağlar.

Genatom International, 2004 yılında uzun yıllar temsilciliğini yaptığımız Fransa'da radyoterapi cihaz ve kaynakları üreten 2 firmayı satın alarak, dünya çapında kaynak ve ekipman satışını yürütmeye başlamıştır. Firmamız, 20'yi aşkın ülkede radyoterapi merkezlerinin kurulmasına öncülük etmiştir. Dünyanın her yerine dağılmış durumdaki onkoloji merkezlerine donanım ve teknik destek hizmeti sunar.

Sante Sağlık Hizmetleri ise, Sante Onkoloji Merkezleri başta olmak üzere kurulan radyoterapi merkezlerinin yönetilmesini üstlenmiştir.

NBGI Private Equity, Ocak 2011 tarihinde Interaktif Sistemler A.S ve Genatom International sirketlerine Sante Onkoloji Merkezleri’ni de iceren hizli buyumelerine ve onkoloji alaninda yapilacak yeni girisimlere destek olmak amaci ile onemli bir olcekte ortak olmustur.

Sante Onkoloji Merkezleri 30 yıllık bilimsel ve teknolojik deneyimin ürünüdür. Merkezlerimizde kanser tedavisi için uygun ve gelişmiş teknikler uygulanmaktadır. Hastaya 'maksimum fayda, minimum zarar' ilkesinden hareketle IGRT, IMRT teknikleri ve teknolojik gelişmeler yakından izlenerek, cihaz altyapısı düzenli olarak yenilenmektedir.

Merkezlerimizde beyin, meme, prostat, jinekoloji, baş-boyun tümörleri başta olmak üzere tüm kanser türlerinin tedavisinde kullanılan teknik ve cihazlar Avrupa ve Amerika'da kullanılanlarla benzer, hatta zaman zaman daha gelişmiştir.

Tüm alanlarda olduğu gibi kanser tedavisinde de bilim ve teknoloji tek başına yeterli değildir. Onları uygun yerde ve şekilde kullanacak uzman kişiler olmadan beklenen sonuç elde edilemez. Alanında uzman hekim, medikal fizikçi, psikolog, diyetisyen, ve radyoterapi teknikerlerimiz, tedavinin planlanmasından hastanın bedensel ve zihinsel konforuna kadar tüm aşamalarda hasta ve hasta yakınları ile işbirliği içinde hareket eder.

Bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştiren ekibimiz, Sante Onkoloji Merkezleri'nin kanser tedavisinde Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri arasına girmesi; hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkesin yararlanması için inanç ve azimle çalışmaktadır.