Özel Anatolia Göz Merkezidres : Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade / İstanbul Telefon : +90 216 651 32 32 [pbx] Faks : +90 216 474 88 00 E-Posta : info@anatoliatip.com


Özel Anatolia Göz Merkezi

Göz ile ilgili hastalıkların en az kendisi kadar hassas değerlendirilmesi gerektiği, tedavisinin uzmanlık istediği ilkesiyle yola çıkan Anatolia Göz Tıp Merkezi, İstanbul Altunizade’de 2005 yılında hizmete başladı.

3500 m2 alanda 16 poliklinik, 2 ameliyathane, acil odası ve anlaşmalı laboratuarı ile modern teknolojiyi kullanan Anatolia Göz Tıp Merkezi; konusunda eğitimli personeli, otoparkı, geniş rekreasyon alanlarıyla rahat bir tedavi ortamı sunmaktadır.

Anatolia Göz Tıp Merkezi, uzman kadrosunun insan odaklı yaklaşımıyla, “doğru tanı, doğru tedavi” ilkesiyle hasta memnuniyetini öndoğru hastalığa planda tutmaktadır. 

Yenilikçi yaklaşımıyla, en üst düzeyde teknolojik tıbbi gelişim ve yenilikleri takip etmektedir.

Anatolia Göz Tıp Merkezi, Sosyal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle birlikte SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve Çalışan Devlet Memurları) hastalarını da kabul etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Anatolia Göz Merkezi olarak misyonumuz, toplum yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla, branşımızda tıp dünyasının gelişimine katkı sağlamak üzere;

Sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, kontrollü bir rekabet ortamında, uygun ekonomik koşullar içinde sunmaktır,

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi dalındaki akademik çalışmalara ve bilimsel  araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren, hekimler ve sağlık uzmanlar ile hizmet vermektedir.

   

VİZYONUMUZ

Sağlık hizmetinde güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş bir kurumdur.

Personel eğitimine önem vererek toplam kaliteyi sağlayan,

Etik değerlerden ödün vermeden, hastalarını gözeten, onların ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda, güvenilir sağlık hizmeti sunan, Mevzuat ve Hasta Haklarına saygılı bir kurumdur.