Bilimsel Yüzme Eğitimadres-icon adres : Nuh Kuyusu Cd 63 A Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzu , Zeynep Kamil-ÜSKÜDAR / İSTANBUL telefon-icontel : 0216 553 3230telefon-iconfax : 0216 553 3231telefon-icon+90 532 305 35 37


Bilimsel Yüzme Eğitim

 • HAKKIMIZDA

 •  

                           Kulübümüz  “Sağlıklı Yaşam için Spor Felsefesi yle “  1999 Yılında kuruldu . Kuruluş amacının her yaş insana Yüzme , Sualtı Hokey , Sualtı Ragbi sporunu sevdirmek , tanıtmak ve eğitmek olmuştur. Ayrıca sağlıklı yaşam için spor düşüncesiyle ,Yüzme , Sualtı Hokey , Sualtı ragbi , Mono Palet , Serbest Dalış  , Windsurf , Kiteboard , Balıkadam Eğitimleri  , Cankurtaran Eğitimleri ve Tenis branşlarını faaliyete gecirmiş ve hizmet vermeye başlamıştır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz branşların hepsi Spor Genel Müdürlüğü çatısı altında ; Kulübümüz Yüzme Federasyonu ( TYF )  ve  Türküye Sualtı Sporları Federasyonu ( TSSF ) üyesidir . Ayrıca Üç tarafı denizlerle kaplı Türkiye’mizin karasularında BALIKADAM EĞİTİMLERİ ve Ülkemizin karasularında , plajlarda ,otellerde  , spor , dinlenme ve tatil köylerinde hizmet veren tesislere  CANKURTRAN EĞİTİMLERİ vermekteyiz.Bu anlamda Ülkemizdeki Gençlerimize  CANKURTARAN olarak  yeni iş imkanı istihdamı da sağlamaktayız .

   

  Misyonumuz ; Bilimsel verilere dayalı  ,  Modern çalışma metotlarıyla tüm insanlığa hizmet etmektir .   

   

  Vizyonumuz ; Ülkemiz için Her yaş grubuna Öğrenim , Spor ve Sağlık Amaçlı Yüzme , Sualtı Hokey , Balıkadam Eğitimleri ve Cankurtaran Eğitimlerinde dinamik , yenilikçi , modern çağa uygun metodlarla çalışarak içinde bulunduğu sektöre yüksek ivme kazandırmaktır .

   

       Merkezimiz İstanbul Anadolu yakasında Burhan Felek Yüzme Havuzu karşısındadır  . Yetişkinlere ve Çocuklara Yüzme Kursu Çalışmalarımızı  Gençlik Spor İl Müdürlüğüne Bağlı ;  Burhan Felek Yüzme Havuzu  ve Burhan Felek Galatasaray Yüzme havuzunda hafta içi ve hafta sonu çalışma programlarıyla yapmaktayız .

   

       Türkiye' de “ Sağlık Yaşam için Spor Felsefesi  “ son yıllarda yüksek bir şekilde benimsendi .Gerek Stresli iş hayatımız gerekse yüzme bilmeyenlerin ve öğrenmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla olması , kişileri arayışlara itti . Bu arayışlar içersinde , Uzman  , akademik  deneyimli Hocalarımızla hijyenik yüzme havuzlarında Her yaş grubuna  bilimsel metodlarda yüzme sporunu sevdirmek ve öğretmektir.

   

      Eğitmenlerimiz Branşlarında sertifikalı  uzman  ve  Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu  ( Spor Akademisi  ) mezunlarıdır .

   

      Yetişkinlere ve Çocuklara  Yüzme Eğitimlerinde ister Özel ders ,isterseniz grup dersleri şeklinde çalışma yapmaktayız. Özel Derslerimiz bire bir kişiye özel olarak ; Grup derslerimizde maksimum 5-6 kişilik gruplar şeklinde çalışma yapılmaktadır . Talep doğrultusunda daha küçük yüzme eğitim grupları da oluşturulmaktadır  .Ayrıca Çocuklarımızın ilgi ve yetenekleri doğrultusunda  Yüzme  ve Sualtı  Hokey Takımımıza seçme yapıp takımızda görev veriyoruz.