Domates Adam ÇocukeviTelefon : 0216 329 0084 Fax : 0216 329 0084 Adres : KISIKLI MAHALLESİ BOSNA BULVARI (HYUNDAİ KAYNAK KARŞISI) HACI ARİFBEY CAD-GURBET SOKAK, 10 / Büyük Çamlıca / Üsküdar Şehir : İstanbul - Anadolu


Domates Adam Çocukevi

Domates Adam Çocuk Evi'ne hoşgeldiniz

Değişen yönetimimizle ,güçlenen alt yapımız, bilgili kadromuz, yenilenen sınıflarımız ve kaliteli eğitim konusunda hiç taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Kısa zamanda velilerimizle sağladığımız birebir yakın dostluklar bizi diğer çocuk yuvalarından ayıran en önemli özelliğimizdir.

İlkesi sevgi ile yoğurulmuş güven ve kaliteli eğitim olan yuvamızı arayın bir kahve molasında yeni dostlukları beraber kazanalım. 
 
VİZYONUMUZ


İlkesi, sevgi ile yoğurulmuş güven ve kaliteli eğitim olan yuvamızın hedefi, çocuklarımıza hayat boyu araştırarak öğrenme alışkanlığını kazandırıp, Türk örf ve adetlerimiz ışığında, toplumumuza karşı sorumluluklarının bilincinde, uluslar arası düzeyde bilim ve teknolojiyi kullanabilen bireylerin yetiştirilmesidir. 
 
MİSYONUMUZ


Çocuklarımızın her birinin ayrı bir birey olduğunu düşünerek, modern eğitim programlarını sevgi, saygı ve güven çerçevesinde uygulamaktır. 
 
STRATEJİLERİMİZ


-Bilgiyi verme yerine, bilgiye ulaşma yollarını
-Yasaklar yerine kendi kendini kontrol edebilmeyi
-Başkalarından bir şey beklemek yerine, kendi ayakları üzerinde durabilmeyi
-Bencillik yerine paylaşma alışkanlığı kazanabilmeyi
-Ezbercilik yerine araştırma ve keşfetme becerisi kazanadırmayı
-Problem çözebilme tekniklerini öğretme